Reklama wizualna

Podstawą naszego działania jest profesjonalne podejście do tematu. Ludzie pracujący w naszej firmie mają długoletnie doświadczenie w branży, dlatego oferujemy najwyższą jakość usług w możliwie najkrótszym czasie. Tworzymy niepowtarzalne, indywidualne rozwiązania reklamowe dla naszych klientów, bazując głównie na własnych grafikach i fotografiach.

Tint - Reklama wizualna

Świadczymy usługi w zakresie reklamy wizualnej, w której skład wchodzą m. in. tablice reklamowe małe – przydrożne, jak i te duże – billboardy. Wykonujemy banery reklamowe, kasetony, litery przestrzenne oraz świetlne, a także szyldy płaskie z różnego rodzaju tworzyw. W naszej ofercie znajdują się również tabliczki informacyjne do montażu w środku lub na zewnątrz budynku z tworzyw takich jak dibond, plexi, pcv, poliwęglan.

W naszej firmie klienci mogą również zamówić magnesy z nadrukiem bezpośrednim lub po prostu wyklejone folią z laminatem, które są bardzo popularne wśród kierowców taksówek. Dla nich również wyklajamy folią podświetlane koguty znajdujące się na dachu auta.