Kalendarze

Kalendarz jest umowną formą rachuby czasu. Obecnie najbardziej rozpowszechnionym kalendarzem na świecie jest kalendarz gregoriański.

W naszej ofercie posiadamy różne typy kalendarzy. Bardzo popularne są kalendarze trójdzielne. To najbardziej tradycyjne kalendarze ścienne, które łączą funkcjonalność (trzy oddzielne kalendaria – na miesiąc poprzedni, aktualny i następny) z efektownym wyglądem i sporą ilością miejsca na Państwa reklamę. Grafika reklamowa skoncentrowana w górnej części kalendarza, pozwala na umieszczanie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach, elementy graficzne mogą płynnie przechodzić w inne obszary kalendarza. Kalendarze te są w swojej formie niezmienne od lat – co pokazuje jak bardzo są uniwersalne i praktyczne.

Innym, równie popularnym typem kalendarzy są kalendarze planszowe. Mają formę plakatu z całorocznym kalendarium. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni kalendarza na reklamę firmy. Dzięki większej powierzchni projektowej kalendarza, mamy możliwość szerszej kreacji oraz bardziej rozbudowanej i atrakcyjnej formy promocji.

Wykonujemy kalendarze wszelkiego rodzaju: jednoplanszowe, wieloplanszowe, ścienne, trójdzielne, książkowe, biurkowe, z nadrukami firmowymi lub tłoczeniem i wiele innych.

Preferujemy kalendarze autorskie z indywidualną grafiką na życzenie klienta.