Fotobudka

Fotobudka jest już dostępna w naszej ofercie. Idealna na przyjęcia urodzinowe i okolicznościowe, wesela, studniówki oraz imprezy firmowe. Fotobudka to profesjonalny sprzęt, w pełni gotowy do automatycznego wykonywania zdjęć. Wystarczy zapozować i już w kilka chwil możesz mieć własną fotografię.

Masz do użytku różne dodatki, akcesoria, ramki, napisy i efekty graficzne, by fotografie były ciekawsze. Możesz zamówić niepowtarzalne rekwizyty, zgodne z tematyką przyjęcia lub zamówić tło fotograficzne zaprojektowane wedle Twojego życzenia, np.: tło z logo firmy. Fotobudka jest wynajmowana na czas, a potem robisz  tyle zdjęć ile tylko chcesz. Korzystaj bez żadnych ograniczeń, nawet przez całą noc, a po imprezie możesz również skorzystać z galerii internetowej.

Uatrakcyjnisz tym każdą imprezę, a Ty i Twoi goście będziecie mieli pamiątki na całe lata, więc zamów pakiet i zarezerwuj Fotobudkę już dziś. Działamy głównie na terenie Tarnowa i w okolicach, ale dla Ciebie pojedziemy nawet na drugi koniec kraju. Jeżeli chcesz aby pakiet Fotobudki zawierał coś z poza naszej oferty, skontaktuj się z nami. Przygotujemy projekt specjalnie dla Ciebie.