Billboardy

Lokalizacje billboardów
Czy chcesz, aby Twoja reklama była zauważalna?
Oferujemy Państwu tablice billboardowe o powierzchni 12m2, 18m2 i większe XXL w województwie małopolskim i podkarpackim. Billboardy umieszczamy przy najczęściej uczęszczanych ulicach miasta, aby jak najwięcej osób miało z nimi kontakt. TINT specjalnie dla Ciebie stworzy reklamę, która będzie estetyczna i nowoczesna, dzięki czemu zwróci uwagę klienta i zachęci go do skorzystania z Twoich usług. Dzięki różnorodności rodzajów lokalizacji możemy dostosować zasięg kampanii do Twoich potrzeb.

Projekt graficzny i druk
Czy wiesz, że dobry projekt to podstawa sukcesu? Nasz specjalista przygotuje dla Ciebie nowoczesny i przejrzysty projekt, dostosowując się do Twoich upodobań. Wyklejając plakaty reklamowe, używamy papieru blueback wysokiej jakości, który przez bardzo długi czas zachowuje kolory i jest odporny na warunki atmosferyczne. W efekcie, twoja reklama będzie skuteczna, czyli zapamiętana przez docelowego odbiorcę. Już teraz skontaktuj się z naszym grafikiem i ciesz się reklamą, która działa.

Wyklejanie billboardów
TINT oferuje profesjonalne wyklejanie tablic reklamowych. Pracę wykonujemy dokładnie i starannie. Dbamy o estetykę klejenia, dzięki czemu otoczenie oraz ramki billboardu nie są ubrudzone klejem. Używamy tylko sprawdzonych klejów, które gwarantują trwałość reklamy. Nasze tablice dzięki materiałom najlepszej jakości są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Każda skończona przez nas praca jest udokumentowana raportem fotograficznym.Produkcja i montaż nośników
Chcesz postawić reklamę w nowym miejscu, gdzie dotąd jej nie było ? Mamy na to proste rozwiązanie – zleć budowę nośnika firmie TINT. W ramach naszych usług, zapewniamy doradztwo w pozyskaniu atrakcyjnej lokalizacji oraz uzyskaniu wymaganych pozwoleń, produkcję, montaż i stały serwis nośników reklamowych. Na życzenie klienta zrealizujemy każdy projekt. Nasze reklamy są wykonywane w sposób profesjonalny i staranny. Już teraz przyjdź do biura i ustal z nami szczegóły.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie dedykowanej dla tego działu:
Kliknij tutaj